SKŁAD DTP KSIĄŻEK

Oferuję skład i łamanie tekstu książki lub innej publikacji. Projekt stron tytułowych, okładki, opracowanie graficzne tabel, wykresów, retusz fotografii. Redakcję techniczną. Przygotowanie plików technicznych do druku. Konwersję z INDD (inDesign) do formatu: pdf, e-pub, mobi.

Dołącz do wyceny

Wysyłasz przykładowy rozdział książki na adres e-mail: aeradesign@vp.pl
Liczbę stron książki
Liczbę znaków (ze spacjami)
Format ksiązki, wymiary strony
Liczbę ilustracji i tabel
Opis tematyki książki

Od 40 zł za arkusz wydawniczy

Beletrystyka. Prosty skład, niewiele przypisów.

Od 60 zł za arkusz wydawniczy

Tekst z przypisami, ilustracjami, grafikami lub tabelami.

Od 80 zł za arkusz wydawniczy

skomplikowany skład (np. tekst dramatyczny, poezja).

Od 200 zł za projekt prostej okładki

Projekt okładki

Skład DTP

Skład i projektowanie książek

DTP

termin oznaczający pierwotnie ogół czynności związanych z przygotowaniem na komputerze materiałów, które będą później powielone metodami poligraficznymi. Krócej mówiąc, termin ten oznacza komputerowe przygotowanie do druku[1]. W tym znaczeniu termin ten dotyczy nie tylko fazy projektowej, czyli tworzenia w programach komputerowych obrazu (oraz kształtu) stron publikacji, ale także zarządzania pracą grupową, a nawet odnosi się do komputerowego sterowania urządzeniami wykorzystywanymi w tym procesie, a więc np. naświetlarkami czy maszynami drukarskimi.
Więcej na Wikipedii...

Arkusz wydawniczy

jednostka obliczeniowa stosowana w wydawnictwie w celu określenia objętości zawartości treściowej (tekstowej i graficznej) publikacji. Wchodzi w to zarówno wkład autora (lub tłumacza) czyli tzw. arkusz autorski, jak i cały pozostały materiał stworzony lub nadzorowany przez redakcję, o ile nie pochodzi od autora (wstęp, komentarze, recenzje, przedmowy, posłowia, motta, cytaty, indeksy, skorowidze, spis treści, bibliografie, tytuły i śródtytuły, przypisy, paginy, dwójka lub czwórka tytułowa książki (i ew. inne strony metrykalne), zawartość okładki i obwoluty.
Więcej na Wikipedii...Zapytaj o wycenę aeradesign@vp.pl